state of hawaii 2.0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A staff


Chatbox
Legutóbbi témák
» hiányzások
karakterkereső - Page 2 EmptySzer. Okt. 07, 2015 6:52 pm by Phoenix Barnes

» pb-foglaló
karakterkereső - Page 2 EmptyVas. Okt. 04, 2015 11:48 pm by Madison Hastings

» karakterkereső
karakterkereső - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2015 10:11 pm by Oswald M. Frost

» játékostárs-kereső
karakterkereső - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2015 3:24 pm by Austin Turner

» X-men Post-Outsiders
karakterkereső - Page 2 EmptyKedd Szept. 08, 2015 7:01 pm by Vendég

» We are Grounders
karakterkereső - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2015 3:33 pm by Vendég

» London life
karakterkereső - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2015 9:04 am by Vendég

» Abbey Mount Institute for Higher Education
karakterkereső - Page 2 EmptyKedd Szept. 01, 2015 12:17 pm by Admin

» kérések, kérdések
karakterkereső - Page 2 EmptyKedd Szept. 01, 2015 8:17 am by Orion Maddox-Gordon

Top posters
Admin
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Gina Cooper
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Alistair MacIntyre
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Avalon Bass
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Orion Maddox-Gordon
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Oswald M. Frost
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Jackie Hanson
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Samantha Davis
karakterkereső - Page 2 Vote_lcapkarakterkereső - Page 2 Voting_barkarakterkereső - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Pént. Aug. 28, 2015 7:39 pm-kor volt itt.
credit
Skinned by @not your aranyvirágszál kizárólag a State of Hawaii 2.0 számára. A szövegek o.m.g. szerzeményei, magát az oldal ötletét pedig a State of Hawaii 1.0 tulajdonosának, Ericknek köszönhetjük. A képeket a google, tumblr és we ♥ it segítségével kerestük. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, saját magunk és mások szórakoztatására hoztuk létre. Észrevételeitekkel és kérdéseitekkel forduljatok az oldal staffjához.

 

 karakterkereső

Go down 
+21
Camille Delacroix
Mickey Moose
Finnick Emerson
Nathaniel Hoffman
Ronnie Schäfer
Clora Pierce
Philippa Scott
Maximilian Rosenberg
Orion Maddox-Gordon
Jamie Norrington
Nicholas Oldenberg
Jackie Hanson
Leyla Dennis
Avalon Bass
Amanda Jack
Phoenix Barnes
Ellie C. Nightingale
Amelia Watson
Marcus Treadaway
Vaughn Bass
Admin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Oswald M. Frost
CELEBRITY
Oswald M. Frost


hsz-szám : 26
kor : 32

karakterkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterkereső   karakterkereső - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2015 10:11 pm

POTENTIAL LOVE INTEREST
24-29 között | whatever | whatever

Szóval az úgy volt, hogy én fan meetinget tartottam a parkban, te meg teljesen véletlenül odakóvályogtál; de ott maradtál, én meg a végén tőled kértem cigit, mert te voltál az egyetlen, aki nem csorgatta a nyálát a látványomra (az, hogy kaptam-e cigit, már tőled függ). És valahogy így kezdtünk el beszélgetni; aztán felajánlottad, hogy hazafuvarozol (csak sánta vagyok, nem nyomorék), de nem kértem a segítségedből, és azóta csak felületes sziákat váltunk, ha találkozunk. Megbántottalak volna? Pedig hidd el, nem terveztem; ráadásul a telefonszámod is ott van még kitűzve a parafatáblámra, és azt hiszem, legfőbb ideje lenne kihasználni, ha már megadtad, nem? Bár nem tudom, nem voltam-e túl bunkó legutóbb, de azt hiszem, nem mondtam még, hogy a napi koffeinadagom nélkül elviselhetetlen vagyok... Szóval, egy kávé és koccanunk valamikor? Mert amúgy hiányoznak azok az intellektuális vicceid, még úgy is, hogy a többségüket kurvára nem értem.
Vissza az elejére Go down
 
karakterkereső
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
state of hawaii 2.0 :: daddy, you created a monster :: show me your true colors-
Ugrás: